وب سایت آموزش قوانین مالیاتی

آدرس و تلفن ادارات مالیاتی شهر تهران

  • نویسنده : محمدجواد عظیمی فرد

  • تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۱۳

  • تاریخ بروزرسانی : ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

  • ثبت نظر

بانک جامع بخشنامه ها

آموزش مالیات

آدرس و تلفن ادارات مالیاتی شهر تهران یکی از دلایلی است که این مطلب را میگذارم که بارها و بارها پرونده ای داشتم که باید به یکی از حوزه های مالیاتی در سطح شهر تهران می رفتم و برای اینکار باید وقت زیادی صرف پیدا کردن آدرس ها می کردم تا بتوانم به آن حوزه مالیاتی بروم لذا این موضوع در آموزش موارد مختلف مالیات حتی معاف از مالیات اهمیت دارد . از این رو در ادامه مطلب تمام حوزه های مالیاتی که در تهران وجود دارند برای شما مشخص کرده ام تا به سادگی و کمترین زمان ممکن بتوانید به حوزه مالیاتی مدنظر رجوع کنید.

یکی از کارهایی که در این مطلب به عنوان قسمتی از آموزش مالیات به آن پرداخته ام و برای شخص بنده بسیار حائز اهمیت است این است که کد پستی هر حوزه مالیاتی را نوشته ام تا در صورتیکه قصد دارید نامه ای برای حوزه مالیاتی خود ارسال کنید یا برای ارسال اظهارنامه به دنبال کدپستی می گردید به سادگی بتوانید از آن استفاده کنید .

 

تفاوت اداره مالیاتی با اداره کل مالیاتی چیست ؟

اداره مالیاتی معمولا یک حوزه مالیاتی است که اختیارات آن بسیار کمتر از اداره کل مالیاتی است. به فرض مثال در ادارات کل مالیاتی هیات های حل اختلاف برگزار می شود در صورتیکه در حوزه های مالیاتی اینگونه نیست.

تفاوت اداره مالیاتی شهر با استان تهران چیست؟

اداره مالیاتی شهر و دیگر حوزه های مالیاتی زیر نظر ادارات مالیاتی استان تهران هستند. در حاشیه های شهر که حوزه مالیاتی وجود ندارد تمام صنوف و شرکت ها زیر نظر نزدیکترین اداره مالیاتی استان هستند و برای پیگیری پرونده خودشان باید به آنجا مراجعه کنند.

تلفن و آدرس ادارات مالیاتی

تلفن و آدرس ادارات مالیاتی

سازمان امور مالیاتی و اداره وصول و اجرا

 

 

ادارات مالیات بر ارزش افزوده شهر تهران

 

 

ادارات مالیات بر ارزش افزوده و عملکرد استان تهران

 

 

آدرس و تلفن های ادارات مالیاتی شمال تهران

 

 

آدرس و تلفن های ادارات مالیاتی غرب تهران

 

 

 

آدرس و تلفن های ادارات مالیاتی شرق تهران

 

 

آدرس و تلفن های ادارات مالیاتی جنوب تهران

 

 

آدرس و تلفن های ادارات مالیاتی مرکز تهران

 

شما می توانید جهت آگاهی از امور مربوط به مالیاتی خود و همچنین مشاوره در خصوص با ما تماس بگیرید و همچنین اضافه می گردد شما می توانید برای دریافت متن اعتراض به مالیات و آگاهی از موارد مختلف مالیاتی و البته در صورت تمایل به آگاهی بیشتر در این خصووص دریافت فیلم آموزش مالیات به سایت آموزشی راوی حساب مراجعه کنید.

نظرات کاربران

تعداد نظرات : 0