وب سایت آموزش قوانین مالیاتی
  • نویسنده : محمدجواد عظیمی فرد

  • تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۱۳

  • تاریخ بروزرسانی : ۱۴۰۲/۰۸/۲۰

  • ثبت نظر

بانک جامع بخشنامه ها

آموزش مالیات

کتاب شیب

کتاب شیب یکی از بهترین کتاب هایی بوده است که تاکنون مطالعه کرده ام. کتاب شیب از پرفروشترین کتاب های کسب و کار است که می توانید از آن استفاده کنید. یکی از دلایلی که این کتاب را در وب سایت آموزشی راوی حساب قرار داده ام این است که حسابداران در ابتدای راه دچار سردرگمی می شوند و برای راه اندازی کسب و کار خود یا به اصطلاح عامیانه تر، گرفتن پروژه و پیشرفت در شغل حسابداری دلسرد می شوند و نمی توانند رشد کنند.

“کسانی که کارشان را ول می کنند هرگز برنده نمی شوند و برندگان هرگز کارشان را ول نمی کنند.” (ضرب المثلی از متن کتاب)

کتاب شیب

کتاب حسابدارای

کتاب شیب به تمام افراد از جمله حسابداران کمک می کند تا با دیدی باز انتخاب کنند:

آیا باید این مسیر را ادامه دهم؟ یا باید از مسیر حسابداری (یا هر کسب و کار دیگر) برای همیشه خداحافظی کنم؟

این کتاب به شما دید بسیار خوبی می دهد و کمک می کند تا وقتی در شیب گیر می کنید جا نزنید و بتوانید به خوبی از پس مشکلات برآیید. یادم می آید چند سال پیش که تازه حسابداری را شروع کرده بودم چون رشد کردن در این حوزه برای سخت بود تصمیم گرفته بودم که برای همیشه حسابداری را مانند چند کسب و کار دیگری که آنها را ول کرده بودم، بیخیال شوم که بعد از خواندن آن متوجه شدم در شیبی قرار گرفته ام که باید تلاش بیشتری کنم و صحبت دیگران توجه نکنم.

کتاب شیب

کتاب حسابداری

درباره کتاب شیب

“شیب چیست؟ شیب پنجمین مصاحبه ای است که مصاحبه کننده هرگز باشما تماس نمیگیرد شیب گروه موسیقی است که در یک سالن خالی از تماشاگر در مکانی نامعلوم مشغول اجراست. شیب هفتمین باری است که هنگام تمرین اسکی زمین میخورید. شیب نیمه مسیر ماراتن است وقتی که هیجان شلیک شروع مسابقه خاطره ای مبهم است و شوق رسیدن به خط پایان رویایی دست نیافتنی است. شیب مسیر ناهمواری است که باید طی کنید تا به هدف بزرگ خود برسید…البته اگر در تعقیب هدف درست هستید دیگر چی؟ آهان،شیب همچنی راهنمایی است برای حرفه تان،برنامه ریزی برای آینده شرکت تان،وای بسا رسیدن به خوشبختی در زندگی تان.”

کتاب شیب

کتاب حسابداری

 

نظرات کاربران

تعداد نظرات : 0